Dochodzenie odszkodowania – zaniżone odszkodowanie

Dochodzenie odszkodowania - zaniżone odszkodowanieZaniżone odszkodowanie – smutna rzeczywistość wielu poszkodowanych

Zaniżone odszkodowanie jest bezpośrednią konsekwencją działań podejmowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe w celu zaniżenia wartości zaistniałej szkody, a w konsekwencji przyznania poszkodowanemu jak najniższego odszkodowania. Wielu poszkodowanych nie jest świadomych, iż przyznane im odszkodowanie to zaniżone odszkodowanie lub nie jest w stanie tego dowieść na drodze postępowania odszkodowawczego.

Na szczęście zaniżone odszkodowanie nie musi być twoim problemem. Wystarczy, że zlecisz dochodzenie odszkodowania specjalistom, którzy dysponują odpowiednim doświadczeniem oraz zapleczem prawnym, a także niezbędnymi środkami finansowymi.

Dlaczego dochodzenie odszkodowań jest takie trudne?

Praktyka pokazuje, że dochodzenie odszkodowań przez osoby fizyczne, jak również niewielkie firmy nie dysponujące rozbudowanymi działami prawnymi jest procesem niezwykle trudnym. Dzieje się tak, ponieważ towarzystwa ubezpieczeniowe dysponują wykwalifikowaną kadrą ekspertów – od rzeczoznawców, po adwokatów – a także środkami finansowymi, których najczęściej pozbawieni są poszkodowani. W ten sposób ubezpieczyciele mogą łatwo udowodnić, iż roszczenie poszkodowanego jest bezpodstawne lub przyznać mu zaniżone odszkodowanie, którego wartość została wyliczona przy uwzględnieniu wyłącznie wybranych – korzystnych z perspektywy ubezpieczyciela – parametrów.

Dochodzenie odszkodowania – profesjonalna usługa dla każdego

Z pomocą osobom prywatnym oraz niewielkim firmom przychodzą instytucje takie jak nasza. Dochodzenie odszkodowań to specjalność naszej firmy. Od lat z sukcesami interweniujemy w sprawach, w których wnioski poszkodowanych zostały oddalone lub przyznane zostało zaniżone odszkodowanie.

Dochodzenie odszkodowania zlecają nam Klienci z miasta Warszawa i okolicy – miejscowości, takich jak Kobyłka, Zielonka, Marki, Ząbki, Wołomin czy Radzymin, a także Klienci z całej Polski. Oferujemy profesjonalną obsługę postępowań odszkodowawczych, usługi doradcze oraz szereg usług związanych z możliwością odkupienia szkody.