Odkup odszkodowań, odkupienie szkody, odkupimy szkody

Odkupimy szkody, odkupienie odszkodowańOdkupienie szkody – na czym polega usługa?

Każdy poszkodowany ma prawo do uzyskania odszkodowania. Niestety większość towarzystw ubezpieczeniowych zwleka z przyznaniem oraz wypłatą odszkodowań. W takich sytuacjach poszkodowani pozostają bez środków niezbędnych na usunięcie szkody – od środków niezbędnych na leczenie, po środki konieczne do naprawy zniszczonego przez żywioł domu.

Odkupienie szkody – znane również jako odkup odszkodowań – to usługa polegająca na odkupieniu od poszkodowanego prawa do odszkodowania przez firmę trzecią. W ten sposób poszkodowany otrzymuje niezbędne środki finansowe, a nabywca szkody dochodzi swoich praw u ubezpieczyciela.

Odkupimy szkody – oferta dla poszkodowanych ubiegających się o wypłatę odszkodowania

Nasza firma od lat oferuje poszkodowanym odkup odszkodowań na preferencyjnych warunkach. Odkupimy szkody powstałe w wyniku wypadków komunikacyjnych – materialne i zdrowotne – a także wszelkie szkody wynikające z błędów lekarskich, działań firm i osób trzecich oraz powstałe na skutek zjawisk atmosferycznych.

Z naszych usług korzystają klienci z Warszawy oraz okolicznych miejscowości, takich jak Kobyłka, Zielonka, Marki, Ząbki, Wołomin czy Radzymin. Klientom z innych obszarów Polski oferujemy obsługę zdalną.

Odkup odszkodowań – dlaczego warto „sprzedać” szkodę?

Sprzedaż szkody to najpewniejsza i najszybsza forma uzyskania niezbędnych od jej usunięcia środków finansowych. Korzystając z usług, takich jak odkupienie szkody lub odkup odszkodowań otrzymujesz należne ci odszkodowanie od ręki.